FLS International

FLS International

FLS Dil Okulları 25 yıllık tecrübesiyle Amerika’daki en kaliteli okullardan bir tanesidir!

  • FLS öğrencilerine bir aile ortamı sunmaktadır ve uyguladığı farklı eğitim sistemiyle İngilizceyi en doğru şekilde en kısa sürede öğrenmelerini sağlamaktadır.
  • Sınıflar 4-12 kişiliktir ve eğitim tamamen öğrenci odaklıdır.
  • Merkezlerinde Türk öğrenci sınırı vardır; bu nedenle Türk öğrencilerden uzak daha iyi pratik yapma olanağı sağlar.
  • Okuma, yazma, dinleme ve konuşma odaklı verilen derslerde yoğunlukla kültürel konular işlenmekte, öğrencinin sadece İngilizcesini geliştirmek değil, vizyonunu genişletmek hedeflenmektedir.
  • Üniversite Yerleştirme Programı çerçevesinde öğrencilerini seçkin üniversitelere sınavsız yerleştirebilmektedir. FLS Amerika’ da 180 üniversiteye geçiş sağlamaktadır.
  • Genel, yoğun, Süper yoğun İngilizce eğitim programları dışında TOEFL IBT, üniversiteye hazırlık ve İş İngilizcesi programları sunmaktadır.
  • Günlük ve haftalık uygulanan renkli aktivite programları sunmaktadır.
  • Opsiyonel olarak konaklama – okul arası transfer hizmeti sağlamaktadır.
  • SAMİMİYET ve GÜVEN en önemli anahtar kelimeleridir.

English Everywhere Programi: “English Everywhere” programı sayesinde diğer okullardan kendisini ayırmaktadır. Bu program, öğrencilerin derste öğrenmiş olduklarını günlük hayatta uygulamalarını sağlamaktadır. Derste işlenen kelimeler liste halinde öğrencinin şoförüne, aktivite program liderine ve yanında kaldığı aileye verilmektedir; bu kişiler öğrenciyle bu kelimeleri kullanarak konuşmakta böylece öğrenci öğrendiğini unutmayarak kalıcılığını sağlayabilmektedir.

FLS Amerika Dil Okulları Kampüsler;

Marymount College Kampüsü: FLS eğitim merkezi,  Los Angeles’ a yarım saat uzaklıkta, Pasifik okyanusuna sıfır Marymount College kampüsünde bulunmaktadır. Okul, özellikle bahar ve yaz dönemlerinde, okyanusun kıyısında mükemmel bir kampus ortamında eğitim almak isteyen öğrenciler için idealdir. Aile yanı ve yurt konaklama sunulmaktadır.

CITRUS COLLEGE: Citrus College California bölgesinde en büyük kampüslerden bir tanesidir ve FLS aynı kampüste yer almaktadır. Los Angeles’a yaklaşık yarim saat uzaklıkta, kuzeyde bululmaktadır. FLS öğrenciler kampüsteki her şeyden faydalanabilmekte ve kaliteli bir eğitim almaktadır. Aile yanı ve yurt konaklama sunulmaktadır.

LAS VEGAS Institue: FLS Las Vegas’ın merkezinde kendi inşa etmiş olduğu binada öğrencilerine eğitim vermektedir. Düzenlediği fotoğrafçılık tarzı aktivite programları ile uluslararası öğrencilerin en çok tercih ettiği merkezlerden bir tanesidir. Aile yanı konaklama sunmaktadır.

LOCK HAVEN University Kampüsü: Pennsylvania’nın küçük bir kasabası Lock Haven’da bulunan ve üniversite kampüsü içerisinde yer alan FLS özellikle sakin yerleri tercih eden öğrenciler için idealdir. Aile yanı ve yurt konaklamalar mevcuttur.

Tennesse Tech University Kampüsü: FLS 2010 yılından itibaren eğitim kalitesi ile ün yapmış Tenesse Tech Üniversitesi kampsünde de eğitim vermektedir. Büyük bir üniversite olan kmapüsün bütün oalnaklarından FSL öğrencileri faydalanabilmektedir.

BOSTON COMMONS: FLS Boston’da en merkezi konuma sahip okuldur. Boston Amerika’da eğitim merkezidir ve uluslar arası öğrenciler için yaşanabilecek en güzel şehirlerden bir tanesidir. FLS Boston’da aile yanı konaklama ve misafirhane olanakları sunmaktadır; aileler okula metroyla en fazla 25 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.