Amerika Dil Okulları

ELS Dil Okulları

Okulun Amerika’daki bütün eğitim merkezleri üniversitelerin kampüsleri içerisinde bulunmaktadır ve Amerika da 63 adet merkeze sahiptir.

EC Dil Okulları

Modern okul  binası , okul tasarımında kullanılan sıcak renkler ile enerji dolu bir ortamın yanı sıra eğitim sistemlerinde kullandıkları akıllı tahtalar sayesinde İngilizceyi hızlı ve dogru bir şekilde öğreten bu dil okulu 2010-2011 yılları arasında da en iyi dil okulu seçilmiştir.

EMBASSY CES Dil Okulları

30 yılı aşkın bir süredir birçok ülkede dil eğitimi veren bu dil okulu eğitim standartlarının kalitesi sebebiyle birçok akriditeye sahip olmasının yanı sıra New York ta bulunan  merkez  şubesinin cok rahat bir çalışma ortamına göre dizayn edildiğini söylemekte de fayda var..

FLS International Dil Okulları

Okulun sahiplerinin iki öğretmen olduğunu düşünecek olursa bu sizi İngilizce öğrenmeden göndermeyecekleri anlamına gelir. Özellikle yaz kampları konusunda çok gelişmiş bir portföyü olan bu okul basketbol dan sinema kampına kadar her alanda genç girişimciler için imkan sağlamaktadır.

KAPLAN INTERNATIONAL COLLEGES Dil Okulları

Görkemli ve modern binalara sahip olan bu dil okulu öğrencilerin en çok tercih ettiği New York şehrinin en görkemli binası olan Empire State Building’in bir katında bulunan şubesiyle New York’u öğrencilerinin önüne seriyor.

KINGS COLLEGES Dil Okulları

Üniversiteler şehri Boston da  bulunan bu  dil okulu  ihtyacınız olan dil eğitimini size sunmak için en gelişmis materyalleri kullanmalarının yanı sıra  New England eyaletinin en gözde üniversitelerinden biri olan Pine Manor College kampüsü içerisinde bulunmaktadır.

LSI Dil Okulları

40 yıldan fazla bir süredir dil eğitimi veren bu okul New York Manhattan’da Metropolian College’in kampüsünde dil eğitimine devam ederken öğrencilerine de kacırılmaz bir üniveriste kampüs ortamına ilişkin deneyim kazandırıyor.

ST GILES Dil Okulları

New York da bulunan Empire State Building’e komşu olan binasıyla öğrencilere Manhattan‘ın tam odak noktasın da en modern şekilde  akıllı tahtalarla saglanan ingilizce eğitimini öğrencileri için çok yoğun bir şekilde kullanılmasına yönelik imkanların tanınmasının da yanı sıra sabah derslerinden başka öğlen dersleri de sunulmaktadır.

INTRAX Dil Okulları

Dil eğitimi programlarının dışında sertifika programlarının yoğun olarak sunulduğu bu dil okulunun Chicago, San Francisco ve San Diego da bulunan şubeleri ile öğrencilerine İngilizce dil eğitimi vermeye devam  ediyor.

LAL Dil Okulları

1992 yılından beri Amerikanın en güzel eyaletlerinden biri olan Florida da Fort Lauderdale şehrinde bulunan bu dil okulu en güzel sahiller de eğlenceli ve aktiviteli İngilizce programları ile her yaş grubundan olan öğrenciye hitap ediyor.

SPRACHCAFFEDil Okulları

Florida eyaletinin tartışılmaz en güzel sahil şehirlerinden olan Miami de bulunan okulun binası öğrenciler için hem tatil hem de İngilizce dil eğitimi imkanı yaratıyor.